Pozostałe rozwiązania

Przechowalnia opon

Jeżeli nie posiadasz odpowiednich warunków, bądź miejsca na opony, warto skorzystać z naszej usługi, jaką jest przechowalnia opon. Właściwe przechowywanie opon ma znaczący wpływ na ich żywotność. Składowanie opon w niewłaściwych warunkach powoduje starzenie i pękanie gumy, a także ich odkształcanie się.


Pozostawiając opony lub kompletne koła w naszej firmie mają Państwo pewność, że pozostaną w dobrych rękach, aż do kolejnej wymiany, bądź tak długo jak tego potrzebujecie. Opony przechowywane są w optymalnych warunkach, w miejscu czystym i suchym oraz o odpowiedniej temperaturze i wilgotności powietrza. Obiekt, w którym są przechowywane jest monitorowany i chroniony 24h/dobę.


Każdy klient dostaje dokument potwierdzający oddanie opon lub całych kół do przechowalni. Dokument zawiera m.in. takie informacje jak: producent opony, rozmiar,  głębokość bieżnika, numer DOT każdej opony. Dzięki zawartym w karcie informacjom mają Państwo pewność co do faktycznego stanu powierzonych opon, a nam pozwala to zapewnić najwyższy standard usług. Jeśli trudnością jest przywiezienie opon lub kół, możemy je od Państwa odebrać i dostarczyć do naszego serwisu i przechowalni.